28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Хореографічний колектив “Міріданс” Станіславської дитячої музичної школи здобув чергову перемогу

 Білозерка.info

31 березня у м.Херсоні проходив XII регіональний фестиваль дитячої творчості “Світ талантів – Південна Україна “, на якому зразковий хореографічний колектив “Міріданс” Станіславської дитячої музичної школи здобув чергову перемогу!
Не дивлячись на велику кількість конкурсантів з різних міст (Херсону та області, Скадовську, Каховки) та величезну кількість номерів (140 конкурсних номерів), дітки змогли порадувати глядачів своїми виступами.

І ось результат:
1. Найважливішим цей виступ був для найменших учасників колективу (група дитячого садочку 3-5 років). Дітки вперше вийшли на велику сцену!!! Словами не передати хвилювання маленьких танцюристів…. але! Дебют номеру пройшов на ура! І про це кажуть самі результати – 1 місце !!!
2. “Не зівай” – 3 місце, в категорії до 8 років
3. “Моя Україно ” – 3 місце, в категорії до 12 років
4. “Головоломка ” – 2 місце
5. “Маленька фея” – виконувала солістка колективу Кулинич Дарія – 3 місце
6. “Мой огонёк ” – 2 місце, в категорії до 15 років
7. “Нежность души ” – 1 місце, в категорії до 15 років.


Вітаємо юних танцюристів з гарними результатами, так тримати!!!!

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info