22.3 C
Kherson
Вівторок, 18 Червня, 2024

Останні новини

Хочете отримувати газ за вигідними цінами від ГК «Нафтогаз України»? Надіслати заявку можна безкоштовно Укрпоштою

Із 1 грудня 2020 всі жителі Херсонської області отримують газ від постачальника «останньої надії» (ПОН). Попередня газова компанія ТОВ «Херсонрегіонгаз» наприкінці року припинила постачати блакитне паливо населенню у зв’язку зі значною заборгованістю споживачів і, як наслідок, відсутності коштів для закупівлі газу. Згідно з нормами тривалість поставки природного газу від ПОН обмежена за терміном, тому для безперебійного газопостачання жителі Херсонської області повинні обрати ринкового постачальника і укласти з ним договір.

Наголошуємо, що клієнти, яких обслуговує ПОН, не стають автоматично комерційними клієнтами ГК «Нафтогаз України». ПОН – це тимчасова страховка для уникнення перебоїв з газопостачанням, яку за результатами урядового конкурсу забезпечує ГК «Нафтогаз України». У порівнянні з підключенням клієнтів до ГК «Нафтогаз України» на комерційних умовах, ціна для клієнтів ПОН вища, а сервіси компанії доступні лише частково через відсутність необхідної інформації про клієнтів постачальника «останньої надії».

Увага! Побутові клієнти можуть подати заяву на приєднання до ГК «Нафтогаз України», відправивши її Укрпоштою. Послуга є безкоштовною.

Що потрібно зробити клієнту?

 1. Зберіть необхідний перелік документів: копію ІПН, копію документа про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла.
 2. Відвідайте поштове відділення і попросіть у оператора спеціальний конверт із заповненими полями одержувача та заяву-приєднання до ГК «Нафтогаз України».
 3. Заповніть заяву-приєднання. Не забудьте вказати свій ЕІС-код – 16-значний персональний газовий номер об’єкта. Його можна знайти на попередніх платіжках або дізнатися в ТОВ «Херсонрегіонгаз» чи АТ «Херсонгаз».
 4. Вкладіть заяву і копії документів в конверт та передайте оператору для відправки.

На сьогодні послуга подачі заявки Укрпоштою доступна для жителів 8 районів Херсонської області, 32-х населених пунктів:

 • Білозерський район, селища Ромашкове, Дніпровське, Янтарне, Східне, Велетенське Миролюбівка, села Інгулець, Киселівка, Ульяновка, Федорівка, Станіслав, Дар’ївка, Загорянівка, Олександрівка, Правдине;
 • Великоолександрівський район, село Борозенське;
 • Голопристанський район, село Велика Кардашинка;
 • Каховський район, села Чорнянка та Малокаховка;
 • Нова Каховка, селище Райське, села Маслівка, Піщане, Корсунка;
 • Олешківський район, села Підстепне, Кринки, Піщанівка;
 • Херсонський район, селища Сонячне, Молодіжне, села Богданівка, Петрівка, Степанівка;
 • Чаплинський район, село Хрестівка.

Після доставки листа Укрпоштою, обробка заявки займе 5-7 робочих днів, після чого клієнт отримає інформацію від ГК «Нафтогаз України» про успішний перехід і подальші інструкції.

Перевірити статус доставки листа клієнт зможе за трек-номером, наданим оператором відділення Укрпошти. Перевірити статус виконання заявки на підключення можна на сайті gas.ua. Для цього потрібно вибрати розділ «Перевірити статус заявки» і ввести в відповідному полі свій ЕІС-код.

Перехід до нового постачальника відбувається автоматично. Повідомляти попередню газову компанію про підключення до нового постачальника не потрібно. Щойно перехід буде завершено, клієнт отримуватиме платіжки за спожитий газ уже від нового постачальника. Міняти труби в разі зміни постачальника не потрібно: газ буде доставлятися тієї ж трубою і з використанням того ж обладнання. Газопостачання під час або після зміни компанії у клієнта не припиняється.

Нагадуємо, приєднатися до ГК «Нафтогаз України» всі охочі також можуть онлайн – на сайті gas.ua чи через web-версію Приват24 (розділ «Послуги/Комунальні постачальники»), або офлайн – у відділеннях банків ПУМБ та Ощадбанк чи в сервісних центрах Херсонрегіонгазу .

Ціни на газ для побутових клієнтів ГК «Нафтогаз України» стабільно є одними з найвигідніших на ринку: в квітні ціна блакитного палива від компанії в рамках тарифного плану «Місячний» становить 6,86 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу ( доставки). Ціна газу для клієнтів ПОН – 6,99 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

Більше інформації про підключення до ГК «Нафтогаз України» можна отримати в контакт-центрі компанії за телефонами: (093) 654 77 77; (095) 654 77 77; (097) 654 77 77.

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info