27 C
Kherson
Вівторок, 19 Вересня, 2023

Останні новини

Херсонську поліцію відтепер можна повідомити про правопорушення у месенджері Telegram

З 6 листопада  «Ситуаційний центр» поліції Херсонської області можна повідомити про надзвичайну подію чи пригоду, яка вимагає негайного реагування, скинувши повідомлення у месенджері Telegram. Проект створений та діє задля налагодження ефективної комунікації між населенням та поліцією.
«Таким нововведенням поліція Херсонщини ще на один крок стала ближче до населення. Інформація, яка буде надходити в групу мобільного додатку, опрацьовуватиметься так само, як і повідомлення, що надходять на лінію «102». На місце надзвичайної події для негайного реагування направлятиметься найближчий екіпаж поліції. Це дасть змогу поліцейським оперативніше відпрацьовувати повідомлення громадян», – розповідає начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування обласної поліції Руслан Кутасов.
Черговий співробітник поліції постійно моніторить чат та визначає кваліфікацію: належить отримана інформація до компетенції поліції чи її слід переадресувати для прийняття рішення до іншого відомства. Якщо питання стосується компетенції поліції, то відповідно до вимог законодавства, кожне звернення фіксується в журналі Єдиного обліку. Повідомлення реєструється, йому присвоюється індивідуальний номер і воно відпрацьовується так само, якби людина зателефонувала на лінію «102».
Аби приєднатись до групи «Безпечне місто», необхідно завантажити у смартфон мобільний меседжер Telegram, після чого обрати посилання https://t.me/kherson_bezpeka. Зробимо наше місто безпечнішим разом!

Поліція Херсонської області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info