38.1 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Херсонських талановитих фотографів запрошують розповісти про свій регіон світлинами

Міністерство закордонних справ України запрошує талановитих українських фотографів і просто авторів вдалих світлин до співпраці над одним цікавим стартапом державного значення – «Фотобанк «Україна».

Дмитро Кулеба на своїй сторінці у фейсбуці зазначив, що хоче розповідати світові про нову Україну: креативну, динамічну та інноваційну.

«На противагу всім застарілим «пострадянським» стереотипам, а також брехні, яку дехто свідомо розповсюджує про нас у світі. Аби вводячи назву нашої держави у пошук гугл, іноземець у будь-якій частині світу бачив її класною і цікавою», – зазначається у повідомленні.

У цьому завданні без якісного візуального контенту не обійтися! Шукаємо фотографів, які готові співпрацювати і долучити свої талановиті роботи до просування сучасного і позитивного образу нашої держави за кордоном. Допоможіть нам показати Україну такою, якою її бачите ви.

Тож, якщо ви готові взяти участь, напишіть нам на адресу: public.diplomacy.ukraine@gmail.com  та надсилайте світлини неймовірної Херсонщини.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info