30.5 C
Kherson
Субота, 22 Червня, 2024

Останні новини

Херсонська міська лікарня ім.А.і О.Тропіних отримала 40 захисних костюмів від Сергія Притули

Український шоумен та волонтер Сергій Притула придбав 40 захисних медичних костюмів для херсонських медиків, повідомляє Херсонська міська рада

Для збору коштів на придбання допомоги медпрацівникам шоумен створив проєкт на Patreon. Долучитись можна за посиланням.

«У березні ми назбирали 3321 доларів через «Патреон». Я доклав ще свої 23 тисячі гривень і придбали 200 комплектів захисту для лікарів. 160 пішло до Полтави, а ще 40 віддали на одну з херсонських лікарень. Загалом витратили 118 800 гривень», – коментує Сергій Притула.

40 костюмів передані до Херсонської міської клінічної лікарні ім А. і О.Тропіних.

«Медики передавали вам подяку. Хоча я вважаю, що це маємо їм дякувати за те, що вони зараз на передовійборотьбиза наші з вами життя. Пандемія не відступає, тому ми продовжимо збір коштів для захисту людей, які зараз на передовій боротьби за наші життя», – додає Сергій.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info