21.8 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Херсонська маршрутка знову буде по 3 гривні ?

 Білозерка.info

Володимир Миколаєнко запропонував скасувати рішення виконавчого комітету про тариф на проїзд в маршрутках для тих перевізників, які не поліпшують якість своїх послуг. Зокрема міський голова зазначив відсутність вечірнього транспорту.

«На засіданні виконкому вони собі сорочки рвали, доводячи, що будуть працювати добре. Нічого не покращилося », – заявив Миколаєнко на сьогоднішній сесії міськради.

Градоначальник Херсона доручив керівнику Управління транспорту підготувати пропозицію про передачу проблемних маршрутів комунальному підприємству “Херсонкомунтранссервіс”. За його словами, на це перевізника немає скарг від городян.

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info