Херсонщина готується до дистанційного навчання

0
35

30 червня на засіданні колегії облдержадміністрації обговорили питання розвитку освіти на Херсонщині. Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що зараз потрібно відпрацювати питання дистанційного навчання в освітніх закладах області. 

 Білозерка.info

“Продовження дистанційної освіти з першого вересня наразі активно обговорюється в Уряді. Практика минулих місяців показала, що ми  виявилися не готовими до дистанційного навчання. Зараз у нас є час, аби відпрацювати проблемні питання. Тож, у випадку продовження карантинних обмежень, ми маємо зробити все необхідне, аби дистанційне навчання в освітніх закладах Херсонщини було якісним та ефективним”, – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. 

За словами начальниці управління освіти і науки ОДА Ірини Дробиш, вже наступного тижня буде проведено нараду з директорами шкіл Херсонщини, де обговорюватимуть це питання. 

Юрій Гусєв доручив, аби за результатами обговорень до дорожньої карти розвитку освіти області були внесені відповідні зміни, які покращать якість дистанційного навчання в освітніх закладах Херсонщини.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь