40.3 C
Kherson
Середа, 17 Липня, 2024

Останні новини

Херсонщина готується до дистанційного навчання

30 червня на засіданні колегії облдержадміністрації обговорили питання розвитку освіти на Херсонщині. Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що зараз потрібно відпрацювати питання дистанційного навчання в освітніх закладах області. 

“Продовження дистанційної освіти з першого вересня наразі активно обговорюється в Уряді. Практика минулих місяців показала, що ми  виявилися не готовими до дистанційного навчання. Зараз у нас є час, аби відпрацювати проблемні питання. Тож, у випадку продовження карантинних обмежень, ми маємо зробити все необхідне, аби дистанційне навчання в освітніх закладах Херсонщини було якісним та ефективним”, – зазначив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв. 

За словами начальниці управління освіти і науки ОДА Ірини Дробиш, вже наступного тижня буде проведено нараду з директорами шкіл Херсонщини, де обговорюватимуть це питання. 

Юрій Гусєв доручив, аби за результатами обговорень до дорожньої карти розвитку освіти області були внесені відповідні зміни, які покращать якість дистанційного навчання в освітніх закладах Херсонщини.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info