13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Херсон закритий на карантин: 3 нові випадки коронавірусу та блок-пости

На Херсонщині зафіксували три нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. З них один – летальний. Через це Олешки та Херсон закриють на карантин, на в’їздах в міста виставлять блок-пости, повідомляє Суспільне медіа. 

Першим інформацію про нові випадки повідомив у своєму вечірньому відео-зверненні до мешканців області голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв. Він підтвердив, що один з випадків виявився летальним.

https://www.facebook.com/Husyev/videos/528092911222311/

В Херсоні було скликано термінове засідання оперативного штабу із запобігання поширенню на території міста Херсона гострої респіраторної хвороби COVID-19. В коментарях до повідомлення про скликання засідання депутатка Херсонської міської ради Оксана Дьякова повідомила, що один випадок коронавірусу підтверджено в Олешках, інший – в Херсоні.

Після засідання оперативного штабу перший заступник міського голови Херсона Ігор Козаков у своєму відео-зверненні повідомив, що в Херсоні й справді підтвердили перший випадок інфікування коронавірусом.

“Це 42-річний житель міста, який потрапив до лікарні з пневмонією. На жаль, о 16:00 факт зараження підтвердив другий розгорнутий тест на коронавірус. Усі лікарі, які контактували з хворим, відправлені в обсервації. Члени родини хворого – батько, мати, дружина та дитина, також. Дезінфекція багатоквартирного будинку, у якому проживав госпіталізований, буде проведена найближчим часом”.

Ігор Козаков уточнив, що хворий мешкає у Шуменському мікрорайоні міста. Також перший заступник міського голови повідомив, що з опівночі Херсон закривають на карантин:

“Сьогодні опівночі Херсон буде закритий на карантин. На його в’їздах та виїздах буде встановленно п’ять блок-постів. Я прошу громадян зберігати спокій, залишатись вдома і при наявності найменших симптомів одразу звертатись до свого сімейного лікаря”.

Депутат Херсонської обласної ради Сергій Рибалко оприлюднив власне відео-звернення, в якому розповів про те, що на Херсонщині зафіксовано випадки інфікування COVID-19 в Голій Пристані та в Олешках:

“Обидва випадки дуже страшні. У Голій Пристані захворіла матушка, яка була у неділю в церкві разом з людьми. В Олешках випадок зафіксовано посмертно, померла працівниця медичного закладу. Дуже багато людей було на похороні, в тому числі люди поважного віку. Як буде йти розповсюдження вірусу далі – невідомо”.

Ситуацію в Олешках на своїй сторінці в Facebook прокоментував міський голова Дмитро Воронов. Він підтвердив інформацію, що в місті стався перший летальний випадок коронавірусу:

“В Олешках лабораторно підтверджено смерть від коронавірусу[…] Завтра на нас чекають більш жорсткі дії щодо порушників режиму карантину: блок пости, патрулі по дитячих та спортивних майданчиках, тощо. Працюємо у посиленому режимі, на всіх рівнях”.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info