12.6 C
Kherson
Неділя, 21 Квітня, 2024

Останні новини

Херсон потрапив до жовтої зони: з 5 жовтня діятимуть нові обмеження

Херсон, а також Білозерський, Іванівський та Новотроїцький райони Херсонської області потрапили до «жовтої» зони через спалах коронавірусу. Обмеження вступають в силу з 5 жовтня і діють щонайменше 14 днів.

Про це повідомив Олег Немчинов, Міністр Кабінету міністрів України.

Станом на ранок 1 жовтня у Херсонській області було 1168 хворих на коронавірус від початку пандемії, з яких 518 лікуються наразі.

Які обмеження для «жовтої» зони

✓ перебування у громадських будівлях дозволяється лише в масках або респіраторах

✓ проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів

✓ кінотеатри — із заповненістю не більше 50%

✓ перевезення пасажирів — тільки в межах сидячих місць

✓ заборонено відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу

✓ заборонено відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово

✓ на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор подіі.

✓ обмеження зеленої зони зберігаються.

Джерело: КавунCity

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info