15.4 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Виїхати чи готуватися до активних бойових дій

Саме перед таким вибором постали сьогодні мешканці окупованої Херсонщини. До якнайшвидшої евакуації людей закликали міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. З аналогічною заявою сьогодні виступив і перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський.

«Як би важко не було на території, яка сьогодні підконтрольна українському уряду… все одно в будь-якому випадку перебування на території Херсонської чи Запорізької області в рази гірше і в рази небезпечніше», – сказала Ірина Верещук в ефірі телемарафону.

Останнім часом на Херсонщині почастішали вибухи, зокрема, сьогодні вранці було знову гучно у Чорнобаївці. У місцевих Телеграм-каналах люди ділилися своїми переживаннями і страхами з цього приводу. Люди у паніці…

Наразі виїхати з окупованої території Херсонщини відносно безпечно можна тільки через Кримський півострів. Але таку можливість сьогодні мають не всі, тож тим, хто залишився в окупації необхідно подбати про власну безпеку. Перш за все, потрібно підготувати укриття, зробити запаси води та їжі.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info