Виплати для деяких категорій ВПО продовжили до 1 березня

0
468

Кабінет міністрів продовжив соціальні виплати для усіх українців, що мають статус внутрішньо переміщеної особи, до 1 березня.
Про це повідомило Міністерство соціальної політики.
З 1 березня виплати автоматично продовжаться для пенсіонерів, чия пенсія менша за 9 444 грн, осіб з інвалідністю 1 та 2 груп та дітей з інвалідністю.
Також виплати надаватимуть іншим категоріям родин. Це, наприклад, сім’ї, в яких один із батьків доглядає дитину до 14 років, що відвідує уроки дистанційно. Зазвичай школи, у яких навчаються такі діти, знаходяться у місцях ведення бойових дій. Через це у одного із батьків немає можливості вийти на роботу.
Також кошти отримуватимуть переселенці, які мають роботу, але дохід не перевищує 9 444 грн на кожного працюючого члена родини.

  • Виплати ВПО можуть отримати українці, які втратили свої домівки внаслідок російської агресії. Вони мають надати акт обстеження технічного стану будинку або квартири, що передбачено Постановою КМУ від 1 жовтня 2014 року № 509. Громадяни отримуватимуть щомісячну допомогу на проживання – 3 тис. грн особам з інвалідністю та дітям і 2 тис. грн для всіх інших ВПО.
  • Переселенці можуть подати заявку на отримання матеріальної допомоги від УВКБ ООН – 10,8 тис. грн. Кошти отримають ті, кому раніше не надавалась така підтримка від міжнародних організацій, та хто має дохід, менший за 5,4 тис грн на члена сім’ї.
  • Жінок-ВПО, які відчувають нестачу внутрішніх ресурсів для постановки нових цілей та їх досягнення або шукають морально-психологічну підтримку, запрошують взяти участь у програмі «Зміст». Проєкт підтримується структурою ООН “Жінки в Україні”. Кошти на нього виділяє Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь