Рідні Сергія Зелінського закликають земляків вшанувати пам’ять загиблого Героя

0
319
Фото: "Sale e Pepe"

Голова руху опору у Херсоні та боєць ССО ЗСУ Сергій “Марафон” Зелінський з Кізомиса загинув на фронті рік тому. 19 липня він мав би святкувати свій день народження. З цієї нагоди рідні та друзі планують створити відео.

Про це написало видання “Вгору” у Telegram.

Сестра Сергія Альона Зелінська каже, що для збору коштів на це вони розробили лімітовану серію футболок з авторськими принтами, присвяченими Сергію. 100% коштів від їх продажу використають для вшанування пам’яті військового. Придбати футболки можна до 20 червня за посиланням.

Фото: “Sale e Pepe”

За словами Альони, ініціатором став друг і бізнес-партнер Сергія Віталій Лелюк. На футболках зображений Сергій з написами “Марафон” і “Будь справжнім”. Сестра Героя поділилася, що брат мав позивний “Марафон”, бо захоплювався бігом. Зокрема брав участь у подоланні 50-кілометрової дистанції в Олешківських пісках.

“Льоля, життя і всі ці заходи – це не спринтерський забіг, це марафонська дистанція. Ти завжди маєш розраховувати сили. Аби ти розуміла, що швидко нічого не відбувається, особливо, в органах місцевого самоврядування”, – згадує сестра слова Сергія.

Всі, хто знав “Марафона”, говорять про нього як про світлу та позитивну людину. А сестра згадує, що називала його завжди “Людиною-сонцем”.

“Тому на логотипі на футболці Сергій біжить на фоні сонця. І його фото у військовій формі – цим закінчився його марафон. Це те, чого він прагнув”, — додала Альона.

Сергій Зелінський був волонтером, учасником АТО, головою ГО АТОвців Білозерського району. У березні 2018 року Зелінський, Лелюк і Алексеєнко відкрили в Херсоні піцерію “Sale e Pepe” (з італ. – Сіль та перець). Це був соціальний бізнес для полегшення адаптації демобілізованим військовим та допомоги сім’ям постраждалих від війни з Росією. Спочатку в піцерії працювали лише ветерани АТО, потім, в основному, молодь.

Сергій Зелінський загинув 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання. Вічна пам’ять і слава Герою України!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь