15.7 C
Kherson
Понеділок, 27 Травня, 2024

Останні новини

Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма» в Херсоні

24-25 березня в Херсоні, в приміщенні Художнього музею ім. Шовкуненко відбудеться VIII Всеукраїнський жіночий фестиваль «Аніма»!

Мета проекту – надихнути українську жінку жити і діяти по-новому, усвідомити власну цінність і унікальність, розкрити творчий потенціал!

На одному майданчику зберуться найкращі, яскраві, цікаві, популярні спікери, досвідчені тренери, а також відомі особистості для зустрічі з жінками аби поділитися успішним досвідом, унікальними знаннями і власною мудрістю.

Протягом двох днів в трьох паралельно діючих залах відбудеться більше 25 майстер-класів і трансформаційних ігор, дискусій та презентацій на теми взаємин, свіжих ідей в моді, сфері краси і здоров’я, розвитку і кар’єри, культури, мистецтва, як залишатися сильною і натхненною, наповнитися життєвою енергією …

Жіночий фестиваль «АНІМА» створений для ЖІНКИ:

– якій цікаво йти вперед, удосконалюватися і розвиватися;

– яка хоче знайти баланс, зрозуміти своє значення і роль в суспільстві;

– яка цінує і підтримує свою красу і здоров’я;

– яка вибирає тільки краще;

– яка хоче розвиватися в різних аспектах;

– яка хоче сама творити своє життя!

Квитки вже у продажу!

Організатор фестивалю: Світлана Береш (095) 53-04-133, (067) 71-59-170.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info