16.4 C
Kherson
Четвер, 21 Вересня, 2023

Останні новини

Всеукраїнський тиждень права відзначали в районній бібліотеці

В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

У рамках тижня правових знань бібліотекарі районної бібліотеки провели тематичну годину «Знаю право!» з бібліотечним молодіжним активом, учнями 9-10 класів шкіл Білозерки. Діти розв’язували юридичні ситуації, надавали правову оцінку запропонованим подіям, демонстрували знання юридичних термінів.

Для користувачів більш поважного віку правову практичну допомогу надала спеціаліст Білозерського бюро правової допомоги Наталія Нечай. Вона проконсультувала присутніх із питань: «Твої права – твій надійний захист», «Багатодітна сім’я», «Аліменти на батьків», «Оформлення статусу з інвалідністю», «Безоплатна передача земельної ділянки» та інш.

 Білозерка.info

До Інформаційно – правового центру бібліотеки звертаються за консультацією не тільки в тиждень права, а й на протязі всього року.

 Білозерка.info

Не існує прав без обов’язків, адже тому щоб не порушувались людські права, ми повинні неухильно виконувати свої обов’язки. І тоді буде мир і злагода на землі.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info