28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Всесвітній день прибирання у громадах Білозерщини

  • 
    
    <hr>
    
    

18 вересня вся Україна та ще 180 країн світу вийшли на всесвітнє прибирання.

Громади Білощерщини не стали винятком. Участь у прибиранні взяли Дніпровська  та Олександрівська школи та Широкобалківській будинок культури.

«Сьогодні Дніпровська школа приєдналася до міжнародної акції прибирання, –  говорить Тамара Ковальчук, екоактивістка з Дніпровського. – Попрацювали ми на славу! Дві години клопіткої та продуктивної роботи дали величезний результат. Але на цьому я не збираюся зупинятися! Наступного тижня я планую організувати ще один суботник, який проведу по всій території нашої населеного пункту. Так що у кого буде бажання і можливість – приєднуйтесь!»

 Білозерка.info

«Наш Олександрівський заклад повної загальної середньої освіти не залишився байдужим до цієї акції, – говорить Наталя Лисенко, вчителька Олександрівської школи. –  Адже екологічне мислення є невід’ємною частиною свідомого громадянина. Вже стало традицією долучатися до екоакцій. Учні, класні керівники, вчителі, адміністрація, батьки, вихованці екогуртків – разом об’єднавшись, ми вийшли на берег Дніпро-Бузького лиману. Ми поставили перед собою мету – зробити наше село чистим та охайним. І ми стали ближче на крок до очищення нашої мальовничої Олександрівки. Сподіваємось, надалі кількість учасників акцій буде зростати!»

 Білозерка.info

20 вересня трудовий колектив Широкобалківського Будинку культури провів генеральне прибирання прилеглої території.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info