ВПО зможуть отримати податкову знижку на оренду житла

0
190

Внутрішньо переміщеним особам можуть надати податкову знижку на сплачену ними орендну плату у випадку наявності відповідного договору.
Про це повідомило Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у Facebook.
Для отримання знижки внутрішньо переміщеній особі необхідно подати до податкових органів декларацію про майновий стан і доходи, копію довідки про взяття на облік ВПО, копію договору оренди житла, платіжні та розрахункові документи, що підтверджують факт сплати та заяву, в якій зазначені відомості щодо відсутності умов, які не дають право на отримання податкової знижки згідно з нормами законодавства.
Право на податкову знижку мають особи та/або члени їх сім’ї першого ступеня споріднення, які не володіють придатним для проживання житлом, розташованим поза межами тимчасово окупованої території України та не отримують бюджетних виплат для покриття витрат на проживання.
Розмір знижки не може бути більшим за 30 розмірів мінімальної зарплати – 180 тисяч гривень.
Дізнатись більше про податкову знижку можна за посиланням.

  • 27 жовтня Кабінет міністрів України прийняв рішення підвищити заробітну плату робітникам “Армії відновлення”. Відповідний проєкт діє з метою фінансової підтримки тих, хто втратив роботу. Відтепер працівники з благоутрою звільнених громад будуть отримувати у півтора рази більше – не 6700, як раніше, а 10 050 гривень на місяць. З 1 січня 2024 року зарплатня підвищиться до 10 650 гривень, а з 1 квітня 2024 року – до 12 000 гривень.
  • Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) спільно з Бюро USAID BHA з гуманітарної допомоги створив програму з виплат одноразової фінансової допомоги, аби забезпечити молодих мам та їхніх малюків предметами першої необхідності. Отримати допомогу можуть жінки з вагітністю 28 тижнів і більше або ті, хто вже народив не більше, ніж шість тижнів тому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь