ВПО виплачуватимуть субсидію на оренду житла

0
214
У Міністерстві соціальної політики розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла. Впровадити ініціативу планують у червні.
Про це у Телеграмі повідомила пресслужба міністерства.
“Розробили новий інструмент підтримки ВПО – субсидію на оренду житла – і плануємо реалізувати пілотний проєкт упродовж двох років. Розмір субсидії враховуватиме вартість оренди у певному регіоні або населеному пункті країни”, – йдеться у повідомленні.
У Міністерстві соціальної політики зазначають, що розмір субсидії залежатиме від кількості осіб у родині, яка орендує житло, доходів домогосподарства. Чим нижчими є прибутки, тим вищий відсоток вартості оренди буде покривати субсидія.
  • З нагоди 210-у річниці з дня народження Тараса Шевченка стартував проєкт зі збору книжок “Вільні читають українською”. Ініціативу започаткували для поповнення фондів книгозбірень та створення мобільних бібліокуточків в укриттях та гуманітарних штабах.
  • Чорнобаївська СТГ впроваджує пільговий автобусний маршрут зі сполученням “Чорнобаївка-Миколаїв”. Перший пробний рейс відбудеться у четвер, 21 березня. Виїзд з Чорнобаївки – о 8.00, з прибуттям до автовокзалу у Миколаєві. Виїзд з Миколаєва – о 14-ій годині.
  • Благодійний фонд “Моя Херсонщина” і Дар’ївська сільська рада реалізовують соціальний проєкт “Облаштування острівка безпеки для молоді у звільненій громаді Херсонської області”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь