ВПО можуть придбати житло в межах програми єОселя

0
338

Переселенцям надають можливість купити житло за програмою пільгового іпотечного кредитування єОселя.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Починаючи з жовтня 2022 року, учасниками програми стали більш ніж 4 тисячі сімей. Загалом сума виданих іпотек складає понад 6 мільярдів гривень.
3 1 серпня 2023 року на іпотечне кредитування можуть розраховувати і ВПО.
Станом на 23 жовтня пільговий іпотечний кредит на житло оформили 19 сімей переселенців.
Переселенцям надають іпотеку на строк до 20 років під фіксовану відсоткову ставку 7% річних у гривні на весь період кредиту. У них є можливість придбати житло, яке будується в акредитованих уповноваженими субʼєктами (банками) обʼєктах, та зареєстроване відповідно до законодавства житло, розташоване у багатоквартирних будинках, прийнятих в експлуатацію не раніше ніж за 3 роки до дати укладення кредитного договору.
Детальніше про програму єОселя можна дізнатись тут.

  • Мешканці Херсонщини, чиї домівки постраждали від ворожих обстрілів або підриву Каховської ГЕС, можуть отримати сертифікати на суму 10 тисяч гривень на придбання будівельних матеріалів або побутової техніки. Проєкт реалізує Херсонська ОВА разом із альянсом громадського здоров’я. До програми увійшли Херсон, Антонівка, Дар’ївка, Федорівка, Лиманець, Інгулівка, Микільське та Ясна Поляна Дар’ївської громади.
  • ВПО можуть надати податкову знижку на сплачену ними орендну плату у випадку наявності відповідного договору. Розмір знижки не може перевищувати 30 розмірів мінімальної зарплати – 180 тисяч гривень.
  • Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) разом із Бюро USAID BHA з гуманітарної допомоги створив програму з виплат одноразової фінансової допомоги, аби забезпечити молодих мам та їхніх малюків предметами першої необхідності. На фінансову допомогу можуть розраховувати жінки з вагітністю 28 тижнів і більше або ті, хто вже народив не більше, ніж шість тижнів тому.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь