ВПО можуть отримати виплати від ООН

0
1422

Внутрішні переселенці можуть подати заявку на отримання грошової допомоги у розмірі 10,8 тис. грн від УВКБ ООН.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Кошти виплачують тим, хто раніше не отримував таку підтримку від міжнародних організацій та має дохід, менший за 5,4 тис грн на члена сім’ї.

Право на отримання виплат мають вразливі категорії населення:

1. Сім’ї, у яких є лише один з батьків з одним або кількома дітьми віком до 18 років.

2. Родини з особами похилого віку (55 років і старше), які очолюють одна самотня чи кілька самотніх людей похилого віку (від 55 років) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.

3. Якщо у родині є члени сім’ї з інвалідністю чи хронічними захворюваннями.

4. Прийомні родини, де опікуються дітьми без супроводу або дітьми, розлученими з батьками.

ВПО необхідно надати:

1. Документ, що посвідчує особу.

2. Податковий номер (необхідний для виплати допомоги).

3. Будь-які документи, що підтверджують належність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо).

4. Свідоцтво про народження дітей (за наявності).

5. Номер банківської картки для виплати допомоги.

6. Особистий номер телефону.
Відправити заявку можна у пунктах збору даних Благодійного фонду «Право на захист». Адреси пунктів знаходяться за посиланням.
Дізнатись більше про допомогу можна на гарячій лінії УВКБ ООН за номером:        0 800 307 711 (з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00). Також ВПО можуть відправити електронного листа з усіма питаннями на адресу: unhcrukraine@donbassos.org.

  • Жінки-ВПО можуть взяти участь у програмі “Зміст”. Проєкт спрямований на допомогу жінкам, які відчувають нестачу внутрішніх ресурсів для постановки нових цілей та їх досягнення або шукають морально-психологічну підтримку.
  • Родичі військових мають право на пільги та виплати від держави. Сім’ї захисників, які потрапили в полон чи зникли безвісти (крім тих випадків, коли військовий здався в полон сам), кожен місяць отримують гроші. Державну допомогу надають родинам воїнів для проходження оздоровлення.
  • Чорнобаївській СВА передали екскаватор-навантажувач. Техніка з’явилась у громаді завдяки співпраці з організацією “Кімонікс Інтернешнл Інк” у рамках ініціативи “Демократичне врядування у Східній Україні”. Ескаватор-навантажувач використовуватимуть для проведення аварійно-відновлювальних робіт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь