Волонтери з “Добробату” відбудовують оселю в Олександрівці

0
223

Добровольчий будівельний батальйон “Добробат” відбудовує оселю жительки Олександрівки, яка була зруйнована в період окупації населеного пункту.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Наразі волонтери “Добробату” розпочали відновлювальні роботи на об‘єкті. Кошти на реконструкцію будинку були зібрані завдяки організації “Run Ukraine”, що започаткувала онлайн забіг “Відновлення Херсону”. Усі прибутки від заходу направили на відбудову.

Шестеро добровольців виїхали на локацію. Тут розчистили територію від будівельного сміття, демонтували потрощені двері та змонтували нові. Надалі роботи продовжать.

Власниця оселі – Людмила Пузан. Жінка все життя прожила та пропрацювала в рідному селі. Тут вона народила доньку Вікторію, разом із чоловіком облаштувала чудовий та зручний будинок, завели велике домашнє господарство. Життя йшло своєю чергою: донька виросла, з’явилося четверо онуків, Людмила вже чекала на пенсію. Проте війна зруйнувала плани на мирне життя.

В перші два місяці окупації Олександрівки жінка не наважувалася залишити рідний дім та господарство. Майже увесь цей час їй довелося жити у підвалі. Згодом родина виїхала до більш безпечного місця. Після звільнення Олександрівки Людмила побачила свій будинок у жахливому стані – без вікон та даху. Від господарських споруд майже нічого не лишилося, а все, що було всередині – пограбоване й опоганене окупантами. Оскільки оселя була непридатною для життя, Людмили змушена була поневірятися по знайомих у сусідньому селі.

Проте сьогодні у жінки з’явилася надія на повернення додому. Завдяки організації “Run Ukraine”, що опікується організацією наймасштабніших спортивних заходів України, вдалося знайти необхідні 180 тисяч гривень на реконструкцію будинку. Невдовзі пані Людмила знову зможе чути в рідному домі не вибухи снарядів, а радісний сміх своїх онуків.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь