Волонтери привезли ходунки маломобільним пенсіонерам Білозерської громади
Благодійники забезпечили літніх маломобільних мешканців чотирьох населених пунктів Білозерської ТГ кімнатними складними ходунками.
Про це повідомив БФ “Мрія майбутнього” у Facebook.
2 грудня до Надеждівки, Знам’янки та Зорівки завітали представники БФ. Гуманітарну допомогу вони надали пенсіонерам, які мають труднощі при самостійному пересуванні.
Ходунки до Миролюбівки 3 грудня доставили волонтери організації та соціальне служіння Херсонської Єпархії.
Благодійна організація відгукнулась на запит Центру надання соціальних послуг Білозерської громади. У передачі ходунків допомогли партнери – БФ “Україна Незламна”, організація “RocMaidan” та голова ТОВ “Оріон-дженерал” Сергій Чумак.
Також мережа АЗК “БРСМ-Нафта” безоплатно заправила автівку представників організації дизельним паливом.
- 3 грудня до Чорнобаївської СТГ приїхали заступник начальника Херсонської ОВА Ярослав Шанько та заступник директора Департаменту соціального розвитку Андрій Пасічник. Люди з інвалідністю отримали обігрівачі та продукти. Також посадовці поспілкувались з жителями громади.
- Дар’ївку відвідає мобільна бригада юристів. Місцеві мешканці зможуть отримати безплатний юридичні консультації. Свої послуги надасть соцпрацівник.
- У Музиківській громаді відбувся захід “Об’єднані для змін”, на якому побувала місцева молодь. На зустрічі намагались розв’язати питання залучення молоді до занять спортом, проведення заходів, курсів та тренінгів у ТГ.