Волонтери GEM привезли до Станіслава гуманітарну допомогу

0
360

Мешканці Станіслава отримали гуманітарні набори, які доставили волонтери GEM – Global Empowerment Mission Ukraine.
Про це благодійники повідомили на своїй сторінці у Facebook.


GEM з часу деокупації правобережної Херсонщини допомагає жителям області. Цього разу благодійники забезпечили мешканців Станіслава продуктовими наборами та генераторами.
БФ GEM Ukraine та один із його найбільших донаторів Howard G Buffett Fondation одними з перших почали допомагати Херсонщині після деокупації. Місцевим мешканцям найчастіше привозять продукти харчування, генератори, ковдри, засоби гігієни тощо. У грудні 2023 року благодійники доставили в область 26 тис наборів.
Найчастіше волонтери відвідують такі села як Ромашкове, Кізомис, Дніпровське, Велетенське, Надеждівка, однак досить часто заїжджають до Білозерки та Херсона. У віддалені населені пункти продуктові набори вони розвозять маленькими партіями.

  • Нещодавно мешканці Станіславської громади отримали сімейні набори. Допомогу доставили волонтери Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Баффета (HGBF). Сімейні набори привезли до Широкої Балки, Софіївки, Олександрівки.
  • Білозерська та Музиківська громади отримали генератори. Таку ж допомогу передали Великоолександрівській, Херсонській і Високопільській громадам.
  • Станіславській СТГ передали маніпулятор для трактора. Громада отримала обладнання завдяки співпраці з програмою DOBRE. Технікою користуватиметься КП “Надія”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь