Волонтери допомогли евакуюватися родині з Білозерки

0
334

18 жовтня 35 мешканців Херсонщини двома автобусами виїхали з рідних домівок до Одеси та Львова. Серед них була і сім’я з Білозерки.
Про це у Телеграмі повідомило “Суспільне”.
Галина Лях покинула домівку у Білозерці з онуками віком 7, 9 та 17 років. Із собою родина взяла лише  необхідні речі.

Внаслідок ворожих обстрілів у будинку білозерців пошкоджена покрівля та вибиті вікна. Проте найбільше переживань у сім’ї були пов’язані з травмуванням дітей.

“У Ренатіка старша сестричка поранена, він побував під обстрілами, весь в крові був. Починає плакати, як згадує, ноги розбило уламками. На нашій вулиці не було нікого, оце тільки ми були з дітьми”, – пригадує пані Галина.

Херсонка Олена виїздить з дитиною, яка навчається у 11 класі, через небезпеку у місті. Також евакуюється мешканка Херсона Валентина. Вона їде спочатку до Львова, потім – до Польщі.

Всі ці родини змогли виїхати завдяки зусиллям благодійного фонду “ADRA Україна”. Волонтери евакуюють мешканців звільненої Херсонщини вже 11 місяців. За цей час з допомогою організації виїхали 4,5 тисячі людей.

“Сьогодні у нас евакуація до Львова з подальшою евакуацією за кордон. Також у нас щодня є евакуація Херсон — Одеса. У нас є два автобуси, які фінансуються урядом Канади та урядом Німеччини. У нас є дві спеціалізовані машини, які вивозять маломобільних людей”, – розповідає Анастасія Єгорова, координаторка з питань евакуації.

“ADRA Україна” також допомагає евакуйованим знайти житло. Окрім цього, протягом тижня вимушені переселенці можуть жити у транзитному центрі у Львові.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь