Волонтери будівельного батальйону «Добробат» допомогли пенсіонерам із Посад-Покровського

0
47

Внаслідок активних бойових дій у Посад-Покровському пошкоджено понад 90% житлового фонду. Розчистити зруйновані оселі від будівельного сміття та підготувати до подальшого відновлення місцевим мешканцям допомагають волонтери батальйону “Добробат”. Нещодавно вони розібрали завали у будинку подружжя пенсіонерів, які виїхали із села рік тому.
Про це повідомили у Telegram-каналі Херсонського будбатальйону “Добробат”.

На локації 14 волонтерів частково демонтували конструкції даху та розібрали від уламків кімнати в будинку, зруйнований через ворожі “прильоти”.

 Білозерка.info  Білозерка.info  Білозерка.info
Це вже не перша справа “добробатівців” у Посад-Покровському. Зокрема, минулого тижня волонтери працювали у будинку, де було кілька прямих влучань, унаслідок чого житло зазнало значних руйнувань. Тут провели демонтажні роботи, розібрали будівельні уламки, очистили приміщення від залишків даху, деревини та глини. Також повідбивали від залишків цементу вцілілу цеглу, аби господарі змогли її використати для подальшого відновлення будинку, яке вони планують розпочати якнайшвидше.
Крім того “добробатівці” допомогли з облаштуванням комфортних умов в укритті одного з медичних закладів міста. На локації пошпаклювали, поґрунтували та пофарбували стіни коридору сховища. Усе для того, аби надалі в приміщенні, яке приводили до ладу й волонтери “Добробату”, створили пункт задля порятунку життів.

“Добробат” – це добровольчий будівельний батальйон, який допомагає постраждалим від російських обстрілів у відбудові пошкоджених будівель. Першочергове завдання проєкту – швидке відновлення: перекриття зруйнованого даху, ремонт побитих вікон, підмурування пошкоджених стін.
Осередки волонтерського руху є в Херсонській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Миколаївській та Запорізькій областях.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь