28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Володимир БОРЩЕНКО: «У наших селах ростуть майбутні Лобановські, Блохіни, Роналдо… Їх потрібно знаходити»

 Білозерка.info

Знайомтесь: Володимир Миколайович БОРЩЕНКО – тренер вищої категорії, тренував юніорську та молодіжну жіночі збірні України з футболу, виховав чотирнадцятьох гравців, які виступали на чемпіонатах Європи та у відбіркових матчах на чемпіонат світу, колишній головний тренер команди «Южанка – Майстер (С)», яка виступала на чемпіонатах України.

Цього року познайомився з паном Володимиром, повертаючись останнім рейсом маршрутки зі Станіслава до Херсона. Розмовляли про футбол усю дорогу. Тоді мене захопила обізнаність Володимира Миколайовича щодо поточних справ в українському та зарубіжному футболі, його спортивна ерудиція. Дізнався, що працює він тренером Білозерської ДЮСШ, кілька останніх років приїздить маршруткою до Станіслава з Херсона (!), щоб тренувати місцевих хлопчаків (на тренування до Станіслава приїздили також ровесники-широкобалчани). Добрим словом відзначив підтримку у своїй діяльності місцевого ентузіаста футболу – керівника фермерського господарства «Діана» Василя Івановича Ференца.

Тоді ж почув від пана Володимира про кількох його здібних вихованців, серед яких — «Роналдо» (Богдан Волос) та «Ярмоленко» (Данило Литвинов) з Широкої Балки, Кирило Насушний зі Станіслава (вже рік, як наш юний земляк грає в юнацькому чемпіонаті України за харківський «Арсенал»).

У Широкій Балці кілька вихованців Борщенка зійшли, а ми рухались далі до Херсона…

Нещодавно, під час матчу станіславської «Бригантини» з федорівським «Динамо», я познайомився з кількома вихованцями Володимира Миколайовича. Виявляється, тренер їх вже не приїздить до Станіслав, а працює в Білозерці. «Як же ви тренуєтесь?» – запитав їх. «А ми тричі на тиждень, після уроків, їздимо до райцентру на тренування до Володимира Миколайовича…».

Молодці, юні земляки! Ви залишились вірними своєму тренерові! Він навчив вас любити футбол!

На світлині зверху – Володимир Борщенко з широкобалчанами «Роналдо» (Богдан Волос) та «Ярмоленком» (Данило Литвинов), на світлині внизу – частина його станіславських вихованців.

 Білозерка.info

Олександр Голобородько

(фото автора)

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info