Вода в Інгульці відповідає затвердженим нормам

0
213

За результатами досліджень проб поверхневої води, взятих з річки Інгулець поблизу Дар’ївки, перевищення гранично допустимих показників не зафіксовано.

Про це у Телеграмі повідомляє Держекоінспекція Південного округу.

Аналіз води спеціалістами інспекції проводиться на постійній основі, так само як і рейдові заходи із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень на ринках та місцях можливої реалізації свіжої риби. Станом на 18 жовтня 2023 року фактів збуту водних біоресурсів в місцях роздрібної торгівлі та на стихійних ринках не виявлено.

Крім того, спеціалісти Держекоінспекції на зафіксували випадків загибелі водних біоресурсів на підконтрольних водоймах Херсонської області.

  • Росія нашкодила землям Херсонщини майже на два мільярди гривень. Йдеться про забруднення ґрунтів, засмічення земель будівельними відходами та уламками бойових частин ракет і снарядів. Лише за вересень 2023 року сума завданої шкоди зросла на 277 млн 251 тис. грн.
  • Спеціалісти Держекоінспекції підрахували збитки внаслідок забруднення атмосферного повітря на Херсонщині, спричинені збройною агресією росії. За інформацією Державної екологічної інспекції Південного округу, у період з 24 лютого 2022 року до 1 жовтня 2023 року загальна сума відповідних збитків склала понад 144 837 213 000 гривень.
  • Шкода довкіллю від війни в Україні становить понад 57 млрд доларів США. Про це очільник Міндовкілля Руслан Стрілець розповів у документальному фільмі Аl Jazeera “Україна: в епіцентрі”. Режисер фільму Нік Лазаредус разом із командою зібрав близько десяти коментарів очевидців та представників різних структур, а також безпосередньо побував у прифронтових територіях України.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь