Власників підтоплених ділянок у Дар’ївській громаді звільнили від сплати земельного податку

0
56

У Дар’ївській громаді власники ділянок, підтоплених через підрив Каховської ГЕС, можуть не сплачувати земельний податок. Відповідне розпорядження видав начальник Дар’ївської сільської військової адміністрації Анатолій Дідур.
Інформація про це з’явилася на сторінці Дар’ївської сільської ради у Facebook.

“Пільга з нарахування земельного податку на 2023 рік надається громадянам на присадибні земельні ділянки та для ведення особистого селянського господарства, які було підтоплено на території Дар’ївської сільської ради у населених пунктах: Інгулець, Зарічне, Ясна Поляна, Понятівка, Микільське, Дар’ївка, Ульянівка, Федорівка”, – йдеться в документі.

Окрім цього, пільгу можуть отримати мешканці громади, які володіють ділянкою, засміченою вибухонебезпечними предметами.

  • Термін подачі заяв на отримання компенсації за втрачений через підрив Каховської ГЕС врожай подовжили до 31 жовтня 2023 року.
  • У Федорівському старостинському окрузі Дар’ївської громади відбулися кадрові зміни. Новою старостою стала Яна Ломія. Новопризначену керівницю мешканцям Федорівського округу представив начальник Дар’ївської військової адміністрації Анатолій Дідур.
  • У селі Посад-Покровське Чорнобаївської громади заплановане будівництво багатофункціонального спортивного майданчику. На розробку проєкту сільська рада виділила 750 тисяч гривень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь