Власник СТО у Посад-Покровському отримав грант на “Власну справу”

0
592

Руслан Папахчієв із 2007 року мав власний бізнес у Посад-Покровському. СТО та магазин запчастин користувалися неабияким попитом у клієнтів. Багато хто залишав схвальні відгуки про роботу станції.

В період окупації села чоловік втратив і станцію з техобслуговування, і будинок, в якому жила його родина. Сьогодні підприємець відроджує свій бізнес завдяки урядовому проєкту “Власна справа”.
Про відновлення бізнесу у Посад-Покровському Руслан Папахчієв розказав нашому виданню.

“З початком війни моя родина евакуювалася із Посад-Покровського. Вижити в умовах цілодобових обстрілів було просто неможливо, тож ми виїхали до іншої області.
Після звільнення села перебралися до Миколаєва, щоб бути ближче до рідного дому. Хоча мій автосервіс у Посад-Покровському згорів, як і хата”, – розповідає бізнесмен.
Після повернення до Посад-Покровського Руслан почав самотужки ремонтувати будівлю автосервісу. Коштів катастрофічно не вистачало, тому власник СТО  спробував знайти грантові можливості. Так він дізнався про проєкт “Власна справа”.
Ознайомившись з умовами участі у програмі, підприємець звернувся до Херсонського обласного центру зайнятості.

“Тричі подавав заявку, двічі її відхилили, а вже з третьої спроби – погодили. Чекав місяць з дати подачі. Отримав 250 тисяч гривень, за які придбав два підйомники та візки для роботи СТО. Щоб отримати мікрогрант, я повинен був офіційно працевлаштувати на роботу двох працівників та сплачувати за них податки протягом двох років. Я це зробив. Працюємо, клієнти є, приїжджають навіть з Білозерки. Потрошку ремонтую приміщення СТО”, – ділиться Руслан Папахчієв.

Родина бізнесмена також подала документи на відбудову своєї оселі у Посад-Покровському, в рамках комплексної програми Агенції з відновлення та інфраструктури. У березні 2024 року Служба відновлення Херсонщини обіцяє розпочати будівельні роботи.
  • В Україні продовжує реалізовуватися урядовий проєкт “Власна справа” в рамках програми “єРобота”. За отримані гроші можна орендувати приміщення під підприємство та обладнання, придбати необхідну сировину та матеріали тощо. Обов’язковою умовою надання коштів є створення 1-2 робочих місць в залежності від суми гранту.
    Заявка на отримання гранту подається швидко і легко в декілька кліків на порталі Дія за посиланням.
    Про порядок надання мікрогрантів на створення та розвиток власного бізнесу дізнавайтеся за лінком.
    Для консультації телефонуйте: 050 744 8939, 066 339 7025, 093 567 8405

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь