Власниця ферми у Музиківці отримала нагороду на італійському фестивалі сирів

0
57

Тетяна Страмнова володіє фермою “Коза Амальтея” у Музиківці. Нещодавно жінка взяла участь у фестивалі сирів у Італії, де здобула почесну відзнаку.
Про це у Телеграмі повідомила Херсонська обласна військова адміністрація.
Фестиваль Slow Cheese! Slow Food Events – Cheese 2023 відбувся в італійському місті Бра у вересні. До події долучились виробники сиру з різних країн, у тому числі і Тетяна Страмнова. Пані Тетяна отримала премію імені Агіту Ідей Гудета від організації Reale Mutua Assicurazioni.
На заході також проходили різні ярмарки, наукові конференції і дискусії, професійні майстер-класи, екскурсії, тематичні вечері. Українці змогли стати учасниками фестивалю завдяки фонду Slow Food in Ukraine.
Пані Тетяна живе на Херсонщині з 2014 року. Вона евакуювалась з Донбасу, коли розпочалось російське вторгнення на сході України. У Музиківці у неї з’явилась своя ферма – “Коза Амальтея”.
В період окупації Тетяна не виїжджала із села та вірила у перемогу України. Зараз жінка багато думає про майбутнє і будує плани. Тетяна мріє створити ферму на землі, яку отримала ще до початку повномасштабного вторгнення, і завести кілька коней.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь