26.8 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Влада закликає мешканців Херсонщини евакуюватися

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликає мешканців звільнених території Херсонщини евакуюватися.

Після звільнення правобережжя Херсонщини російські військові можуть мститися мешканцям області, переконана Верещук. Через загрозу обстрілів люди повинні виїхати з небезпечних районів.

«Ми розуміємо, що мешканцям Херсонської та Харківської областей буде важко пережити зиму. Тому пропонуємо все-таки евакуюватися, особливо жінкам з дітьми, людям похилого віку та маломобільним, – сказала Ірина Верещук. – Звільнення триває потужно. І ворог намагатиметься помститися населенню за те, що воно не сприйняло окупантів».

Сьогодні мешканці звільнених територій Херсонщини відчувають ейфорію, проте Ірина Верещук порадила залишатися всім при холодному розумі й берегти себе, тим паче, що можливість перезимувати у комфортних умовах в інших регіонах країни.

«При розміщенні людей ми розраховуємо не лише на модульні містечка. Добре працює програма «Прихисток», яка додатково стимулює тих, хто розміщує у себе людей. Також маємо 5670 місць компактного проживання, і їх кількість постійно збільшується. Загалом ОВА мають змогу прийняти на зиму близько 400 тисяч людей, якщо буде потрібно. Ми над цим зараз працюємо», – резюмувала Ірина Верещук.

Ситуація на Херсонщині залишається напруженою. Наразі триває розмінування деокупованих територій. Вибухотехніки поліції і ДСНС працюють практично цілодобово. В першу чергу, вони розміновують дороги, під’їзні шляхи, об’єкти критичної інфраструктури та будівлі. Обласна влада і силовики закликають мешканців правобережжя бути обачними і не наражати себе на небезпеку.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info