Влада Херсонщини створює антикорупційну комісію

0
78
Close-up Of Businessperson Checking Bills With Magnifying Glass

На Херсонщині вирішили створити робочу групу “Прозорість та підзвітність” при Херсонській ОВА.
Про це повідомив очільник Херсонської ОВА у своєму Telegram-каналі.

Згідно з рішенням очільника області, до складу групи увійшли представники ХОВА, СБУ, Нацполіції, Державного бюро розслідувань, фахівці з фінансового аудиту та контролю.
Очолив комісію перший заступник начальника ХОВА Дмитро Бутрій. Також до робочої групи долучились громадські організації – ГО “Стоп корупції”, програма “DOBRE”, “Transparency International Ukraine” та “Dozzoro”.

“Подібні групи функціонуватимуть і при районних адміністраціях. Також до робіт долучатимуться представники місцевої влади. Наради проводитимуться щотижня. Про результати кожної буду інформувати окремо”, – повідомив Олександр Прокудін у Телеграмі.

На сайті ХОВА з’явиться окремий тематичний розділ, де влада звітуватиме про витрачені бюджетні кошти, у тому числі і на відновлення зруйнованих війною об’єктів.

  • Очільник Херсонської ОВА побував із робочим візитом у Посад-Покровському. Зокрема, Олександр Прокудін поспілкувався із директоркою сільського будинку культури щодо перспектив  відновлення закладу.
  • У Станіславській громаді розробляють план відновлення громади. Відповідні документи розробляють у співпраці з програмою DOBRE, за підтримки Херсонської ОВА. Реалізація плану розпочнеться після закінчення бойових дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь