28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Визначені переможці конкурсу журналістських робіт

 Білозерка.info

Сьогодні в редакції “Придніпровська зірка” зустрілися переможці конкурсу журналістських робіт, який ще в липні оголосила громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку” у партнерстві з порталом “Білозерка.Інфо” для випускників Школи громадської журналістики.

До складу конкурсного журі увійшли тренери Школи громадської журналістики: громадська діячка, редакторка порталу “Соціопростір” Ольга Жукова, засновник сайту “МОСТ” Сергій Нікітенко, кореспондент всеукраїнської газети “День”Ivan Antypenko , блогер Andrey Zhnivin та колектив районної газети “Придніпровська Зірка”. Перед ними була непроста задача – викроїти вільну хвилину своїх напружених графіків та оцінити роботи, але вони з нею справилися!

Також, до членів журі можна віднести усю Facebook-спільноту, яка протягом 10 днів голосувала за кращу роботу і своїми голосами визначила переможця в номінації “Приз глядацьких симпатій”. Ним став Данило Щоголь із Дарївки із статтею “Громада – це сила!“.

 Білозерка.info

Ми вже писали, що на конкурс надійшло 13 робіт від 7 авторів.

За результатами незалежного оцінювання (члени журі ставили бали незалежно одне від одного) однакову кількість балів отримали 4 роботи , тому організатори вирішили розділити між ними призовий фонд:

  1. Альона Зелінська  “Чи є тариф обґрунтованим, а компенсація пільгового проїзду завищеною у ТОВ «Іксора» при здійсненні перевезень на приміських маршрутах в Білозерському районі
  2. Данило Щоголь “За 4 дні Дар’ївська громада зібрала 36 тисяч гривень на дитячий майданчик
  3. Вікторія Лелеко “Станіславська «КАZКА» – трансформація в Центр розвитку дитини
  4. Катерина Завещана “Адміністративні послуги в сільраді можна отримати дешевше, ніж в нотаріуса Білозерка.info

Щиро вітаємо переможців, бажаємо їм творчого натхнення і чекаємо на нові цікаві статті про життя їх громад!

*********************************************************************************************************

Нагадаємо, що конкурс проводила ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” в рамках проекту “Сільська рада онлайн” в партнерстві з порталом Білозерка.Інфо та газетою Придніпровська Зірка за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info