28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Виховуємо патріотами

 Білозерка.info

13 жовтня, у переддень потрійного свята – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, в актовій залі Токарівської сільської ради відбувся тематичний захід. На нього запросили 26 учасників бойових дій в зоні АТО, славних синів токарівської громади. У цей день вони були не просто почесними гостями, а справжніми героями дня.

Урочистості розпочалися з молитви за Україну, за її захисників. Виступи працівників культури з душевними піснями, теплі слова привітань, цінні подарунки та квіти від сільського голови О.О.Кузнєцової були присвячені усім захисникам України. Та не тільки вони заслуговують на привітання та подяку: їхні батьки, що виховали таких синів, дружини і сестри, які підтримували своїх чоловіків, діти, котрі стали світочем, заради якого потрібно йти до кінця та повернутись додому живим…

Ми пишаємось нашими земляками, які мужньо охороняли наш спокій, які й нині сумлінно та самовіддано забезпечують недоторканість кордонів нашої Вітчизни.

Це свято, оплачене дорогою ціною – життям українських воїнів, бо наш дух не розтоптати, український народ ніколи не стане на коліна…

Оксана Котенко,
завідуюча КЗ «Токарівська сільська бібліотека»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info