28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Вихованка Білозерської дитячої спортивної школи стала «Міс Баскетбол 2017»

 Білозерка.info

Наша землячка та вихованка Велетенської філії Білозерської дитячої спортивної школи Світлана Маляр (Белінська) з с.Велетенського стала найвродливішою баскетболісткою 2017 року.

Так, наприкінці 2017 року Федерація Баскетболу України (далі ФБУ) оголосила про проведення конкурсу на звання “Міс Баскетбол 2017”.

Участь у конкурсі брали професійні гравчині, які виступали у жіночій баскетбольній Суперлізі та Вищій лізі. Заявки на участь у конкурсі подали 7 баскетболісток, однією з яких була наша землячка та вихованка Білозерської дитячої спортивної школи Світлана Маляр (Белінська) із с.Велетенського.

Голосування за переможницю проходило в два етапи: у першому свої вподобання висловлювали вболівальники на веб-сайті ФБУ, на другому етапі найчарівнішу спортсменку  обирало журі оргкомітету, до складу якого увійшли Олександр Лохманчук, тренер чоловічої національної збірної, та Горан Бошкович,  головний тренер жіночої збірної України.

За результатами голосування «Міс Українського Баскетболу» стала Світлана Маляр (Белінська).

 Білозерка.info

У шкільні роки Світлана, разом зі своїми шкільними подругами Світланою Середньою, Тетяною Змієвською, Аллою Авсієнко, Олександрою Куліш, Оленою Тарасенко (перший тренер дівчат – Мішин Олександр Миколайович), неодноразово ставали призерами обласних олімпіад, а у 2004 році завоювали золото, виборовши перемогу у своїх  суперниць-дівчат з м.Херсон.

Після завершення школи Світлану запросили грати до Запорізької «Козачки», яка свого часу ставала чемпіоном Європи та була багаторазовим чемпіоном України серед жіночих команд. Саме у Запоріжжі Світлана здобула своє перше доросле золото.

Пізніше у складі Херсонської «Таврійської зірки» допомагала команді вибороти бронзу у жіночій Суперлізі України.

Сьогодні Світлана знову допомагає відновленій команді із Запоріжжя здобувати перемоги. Запорізька Козачка посідає перше місце у своїй групі, не зазнала жодної поразки у сезоні 2017-2018. Світлана є найрезультативнішим гравцем у своїй команді та посідає 3 місце за результативністю серед усіх 130 гравчинь вищої ліги.

Пишаємося, вдячні БАТЬКАМ та бажаємо життєвих успіхів.

 

Артем Мішин

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info