21.8 C
Kherson
Середа, 17 Квітня, 2024

Останні новини

Вихованці Станіславської дитячої музичної школи взяли призові місця у II Всеукраїнському конкурсі-виставці художніх творів

Уроки в класі образотворчого мистецтва Станіславської дитячої музичної школи для дітей є цікавим та захоплюючим процесом. Це знайомство з різноманіттям навколишнього світу, вивчення минулого та мрії про майбутнє, знайомство з новими техніками та прийомами, і як результат – створення власних великих та маленьких шедеврів.

За минулий навчальний рік учні взяли участь у 12 мистецьких заходах різного рівня, де їх роботи були високо оцінені та нагороджені грамотами , дипломами медалями та подяками .

У класі образотворчого мистецтва Станіславської ДМШ навчаються 50 дітей різного віку – від шести до шістнадцяти років. Уроки живопису, малюнка, композиції та декоративно- прикладного мистецтва дітям викладає викладач Чумаченко Валентина Іванівна.

Дитячі роботи експонуються на постійнодіючій виставці «Я малюю світ» та завжди викликають живий інтерес та захоплення. Свою активну життєву позицію та небайдужість до проблем рідної країни учні класу образотворчого мистецтва висловили відновивши «Стіну Миру» біля Станіславського комунгоспу. Приємно радують око елементи народного декоративного розпису, ангели-охоронці і білі голуби як символ миру та рядки Володимира Сосюри «Любіть Україну».

14 жовтня учні класу образотворчого мистецтва взяли участь у II Всеукраїнському конкурсі-виставці “ChildArt.org“. Серед членів журі – заслужені діячі мистецтв, викладачі Київського Національного університету ім. Б. Грінченка та Київської дитячої академії мистецтв.

На конкурс-виставку діти представили живописні роботи та витинанки. В результаті – у дитячій лізі серед більш як сто робіт призові місця завоювали:

Апостолова Діана за витинанку «Виростили сонце»- 1 місце,

Каркілан Валерія за витинанку «Розквітають чудо- квіти» -3 місце,

Кравченко Влада за малюнок «Лисиччине и щастя» -3 місце,

Маланчук Тетяна за витинанку «Стара ратуша» – 1 місце,

Міліца Анастасія за витинанку «Ангельська мелодія -2 місце.

У юнацькій лізі призові місця завоювали Тертична Анастасія – 3 місце за витинанку «Вогні старого міста» та Мельник Ірина – 2 місце за витинанку «Зустріч весни».

В командному заліку серед 52 учбових закладів – Станіславська ДМШ посіла 4 місце, а в командному заліку серед 88 педагогів – 4 місце зайняла викладач Чумаченко В.І.

Щиро вітаємо дітей та викладача з перемогами і бажаємо нових звершень та підкорення нових висот!

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info