10.6 C
Kherson
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Останні новини

Вітроелектростанції в Олександрівці бути!

25 квітня 2017 року в Олександрівці у будинку культури відбулися громадські слухання. Олександрівцям був представлений проект Дніпро-Бузької вітроелектростанції.

Керівництво ВЕС і запрошені спеціалісти ознайомили присутніх із проектом, розповіли як буде відбуватись будівництво, в який термін і яка перспектива для громади від будівництва ВЕС. Всі присутні мали змогу задати питання, на які отримали відповіді. 

Також в рамках проекту була підписана угода між керівництвом ВЕС та головою сільради Петром Бирею. Угода передбачає підтримку села у розвитку інфраструктури на протязі всього періоду будівництва та експлуатації ВЕС, це і фінансова допомога, і утримання дороги в належному стані.

Всі присутні одноголосно проголосували за підтримку проекту.

Олег Марчук

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info