18.5 C
Kherson
Середа, 20 Вересня, 2023

Останні новини

Вісім головних подій року у Білозерській громаді

Напередодні нового року ми зазвичай аналізуємо події, котрі відбувалися з нами протягом останніх дванадцяти місяців, робимо висновки з проблемних ситуацій та радіємо успіхам.

2021 рік приніс чимало змін у життя Білозерської громади. Звісно, не всі з них були позитивним, проте на порозі Нового року хочеться згадати про найкраще і сподіватися на хороше у наступному році.

Як розповідає виконуюча обов’язки Білозерського селищного голови Олена Козачек, знаковими подіями року, що минає, стала реалізація п’яти проектів. «Завдяки підтримці народних депутатів від партії «Слуга народу» Павла Павліша і Вікторії Вагнєр, в рамках державної програми соціально-економічного розвитку, було виділено 700 тисяч гривень на капітальний ремонт свердловини №1-210 із заміною технологічного устаткування в Білозерці, – говорить Олена Дмитрівна, – Вказані роботи, виконані МКП «Водограй», забезпечили північно-західну частину селища безперебійним водопостачанням, а також тиском води на верхніх поверхах багатоквартирних будинків. Нещодавно завершилися технічні роботи і в Зорівці, де пробурили свердловину, встановили на ній нове обладнання та проклали 1 кілометр 340 метрів водогону. Вартість робіт склала 1,1 мільйона гривень. 640 тисяч гривень з держбюджету використають на реконструкцію центральної площі у Білозерці. Також за сприяння народних депутатів три мільйона гривень спрямовано на будівництво сучасного спортивного майданчика у Білозерському ЗПЗСО ім.О.Я.Печерського, що є дуже важливим для цього навчального закладу. Саме його ми плануємо зробити опорним у нашій територіальній громаді і докладаємо усіх зусиль, щоб модернізувати та осучаснити. Крім того, на 900 тисяч гривень придбано обладнання для Білозерської селищної лікарні». У наступному році два мільйони гривень з держбюджету використають на заміну водогону по вулиці Дмитра Яворницького у Білозерці.

 Білозерка.info

До переліку позитивних змін 2021 року увійшли і придбання житла для дитини-сироти Артура Домаскіна у місті Коростинь за рахунок коштів державного бюджету у сумі 395130 грн., а також отримання майже 800 тисяч гривень з обласного бюджету на завершення будівництва Білозерської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Минулого тижня відбулося урочисте відкриття майданчика, нещодавно введено в експлуатацію водогін у Зорівці та нове сучасне обладнання свердловини у північно-східній частині Білозерки, днями завершиться реконструкція центральної площі селища.

 Білозерка.info

Крім того, цьогоріч селищна рада порадувала мешканців громади чудовим святом з нагоди відкриття головної новорічної ялинки громади. Цікава розважальна програма від працівників селищного будинку культури, сучасна штучна красуня, вулична сцена з тематичним банером, яскраві декорації та салют створили справжню зимову казку, котра надовго запам’ятається і дітям, і дорослим.

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info