20.8 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Випускники Школи громадської журналістики будуть писати про життя громад

 Білозерка.info

Вже вдруге відбулася Школа громадської журналістики для активістів Білозерського району. Випускники Школи будуть висвітлювати важливі суспільні теми з життя своїх громад, акцентуючи увагу на існуючих проблемах та участі органів місцевого самоврядування у їх вирішенні.

Під час першого модуля Школи 22-23 червня працівники бюджетних установ та активісти з Інгульця, Токарівки, Кізомиса, Широкої Балки, Киселівки, Станіслава та Олександрівки навчилися писати “правильні” статті. За це дякуємо Ользі Жуковій з ГО “Нова генерація”. 

Журналіст всеукраїнської газети “День” Іван Антипенко розповів про стандарти журналістики та наглядно показав як не треба писати. Трохи посміялися з репортажів про міграції бродячих собак та любовних романів про корів.

ІТ-експерт Юрій Антощук під час практичних вправ допоміг учасникам розібратися у цифровій безпеці, налаштуваннях їх Google та Facebook акаунтів, вчилися відрізняти фейкові новини від справжніх.

Під час другого модулю Школи 19-20 липня учасники познайомилися з одним із засновників агенції незалежної журналістики “МОСТ” Сергієм Нікітенком та навчилися працювати з публічними реєстрами (Є-дата, YouControl, тексти, прозоро, рішення сесій сільрад) і на їх основі писати матеріали. А також переглянули “заборонений” фільм із серії “Есть предел” (дуже рекомендуємо – шукайте його на ютубі). 

За наставництва медіа-експерта, блогера Андрія Жнивіна майбутні громадські журналісти дізналися про головні правила композиції, навчилися працювати з фото-відеоматеріалами, щоб вони передавали емоції, настрій сухих статей.

Під час практичних вправ працювали в польових умовах за допомогою лише мобільних телефонів. 

Школа громадської журналістики була проведена громадською організацією «Білозерський центр регіонального розвитку» у співпраці з порталом «Білозерка Інфо» в рамках проекту “Сільська рада онлайн” за підтримки чеської неурядової організації NESEHNUTÍ в рамках Програми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Елла Петренко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info