16.1 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Виправлення помилки в Е-декларації в разі пропуску 7-денного строку

 Білозерка.info

Кожного року посадовці зобов’язані декларувати відомості про своє майно, доходи, фінанси та витрати в е-декларацію. Більшість з них зустрічаються з труднощами при заповненні, а саме: складністю системи ЄДРД, недосконалим інтерфейсом, відсутності вмінь та знань заповнення розділів декларації та відсутністю роз’яснень щодо її заповнення.

В разі внесення помилкових відомостей до е-декларації, законодавець надає можливість внести виправлення упродовж семи днів після подання декларації суб’єктом декларування. (ч.4 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Якщо таку помилку виявлено після спливу семиденного строку для подання виправлень, що потрібно робити декларанту, аби його не притягнули до відповідальності?

Саме з таким питанням останнім часом звертаються до Білозерського офісу Мережі правового розвитку ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» посадові особи, які за законодавством України повинні заповнювати електронну декларацію. Юрист офісу – В’ячеслав Лях пояснює, що в разі виявлення декларантом помилки або недостовірних відомостей занесених до е-декларації після спливу семиденного строку, йому необхідно звернутися до НАЗК через персональний кабінет, де в розділі “мої повідомлення” необхідно детально описати виявлені неточності та помилки, вказати причини пропуску строку і зазначити інформацію яка відповідала б дійсності. Дана інформація буде врахована НАЗК під час проведення повної перевірки декларації суб’єкта декларування.   

За отриманням правової допомоги та консультації ви можите звернутися до Білозерського офісу Мережі правового розвитку ГО «Білозерський центр регіолнального розвитку» за адресою: смт Білозерка, вул. Свободи (колишня К.Маркса) 86а, або за тел. (05547) 33-7-68, МТС (095) 087-48-60, Київстар (068) 538-90-06.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info