29.3 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Віктор Романов прозвітував про роботу райдержадміністрації у 2018 році

 Білозерка.info

28 лютого 2019 року голова районної державної адміністрації Віктор Романов виступив з публічним звітом про діяльність райдержадміністрації у 2018 році. Захід відбувся за участі членів громадської ради при райдержадміністрації, представників органів виконавчої влади, депутатів місцевих рад, керівників районних установ, громадськості.

Керівник району підвів підсумки роботи всіх сфер життєдіяльності Білозерщини – соціально-економічного розвитку, агропромислової та інвестиційної діяльності, територіальної оборони, питання бюджету та фінансів, роботи житлово-комунального, транспортного та дорожнього господарства, освітньої, медичної, соціальної, культурної та інших сфер.

Закінчуючи звіт Віктор Романов подякував усім керівникам та працівникам, депутатам районної ради за добросовісне виконання своїх обов’язків. А також зауважив, що зроблено багато гарних справ та досягнуто позитивних результатів в роботі, проте поряд з певними успіхами залишаються ще проблеми, які ми маємо і надалі вирішувати та працювати з повною віддачею. 

Після закінчення доповіді всі бажаючі мали можливість задати питання, які стосувалися, зокрема, обмеження проїзду великотоннажного транспорту автомобільним дорогами району, підвозу учнів до навчальних закладів, які знаходяться в інших територіальних громадах, виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, підтримки закладів культури, зеленого туризму, відновлення опалення у Велетенському сільському будинку культури.

ДОВІДКОВО: ознайомитися зі звітом голови Білозерської районної державної адміністрації за 2018 рік можна на веб-сайті районної державної адміністрації у розділі «ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ РДА» (http://bilozerka-rda.gov.ua/publichniy-zvit-golovi-rda).

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info