25 C
Kherson
П’ятниця, 15 Вересня, 2023

Останні новини

Виконком селищної ради: коригування тарифів на водопостачання, перенесення дитячого майданчика та облаштування тротуару за рахунок громадян

16 березня 2021р. відбулося засідання виконавчого комітету Білозерської селищної ради, участь в якому взяли 18 з 24 членів. Так як в лютому засідання виконкому не скликалося, то на затвердження «назбиралося» аж 22 питання.

Першим питанням члени виконкому затвердили звіт про виконання селищного бюджету за 2020 рік, який представила начальник фінансового відділу ради Поліщук Наталія. З документом можна ознайомитися на сайті селищної ради. Також детальніше про надходження та видатки з селищного бюджету у 2020 році ми писали тут.

Члени виконкому підтримали рішення щодо надання дозволу семи громадянам на вчинення правочинів щодо нерухомого майна (дарування, продаж будинків), де проживають неповнолітні діти. А також затвердили висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Обговорення та уточнюючі питання викликало питання перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов. Двох громадян зняли з квартирного обліку, а двох дітей, позбавлених батьківського піклування, взяли на облік. Також члени виконкому затвердили списки громадян, які зараховані на квартирний облік:

  • список загальної черги з 26 громадян, які потребують поліпшення житлових умов,
  • список громадян, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень, до якого увійшов військовослужбовець, звільнений в запас;
  • список громадян, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень, – це 15 дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-сиріт.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення щодо виділення матеріальної допомоги на оперування, лікування та зубопротезування 18 мешканцям громади.

Заслухавши керівників комунальних підприємств, члени виконкому затвердили коригування тарифів на централізоване водопостачання, водовідведення та вивезення відходів, які будуть діяти з 01 квітня 2021р. Підвищення тарифів пов’язане з підвищенням мінімальної заробітної плати та тарифів на електроенергію. Керівники комунальних закладів пояснили, що тариф на водопостачання у кожного свій, так як тариф на електроенергію у кожного комунгоспу різний і залежить від кількості спожитої енергії.

Керівник МКП «Водограй» Ірина Гроза повідомила, що планова вартість тарифу на воду для абонентів МКП “Водограй” має бути 15,00 грн/куб.м., однак з 1 квітня тариф для населення підняли лише до 13,50 грн. Але якщо ціна на електроенергію ще підвищиться, то комунальники змушені будуть коригувати ціну і з 1 травня 2021р. Також на питання членів виконкому щодо плати за повірку лічильників Ірина Гроза пояснила, що витрати на демонтаж, встановлення та опломбування лічильників не входять до тарифу на водопостачання, як це було у 2017 році. Тому зараз за повірку/встановлення/пломбування лічильників споживачі мають сплачувати окремо.

Рішенням виконкому також було встановлено графік поливу присадибних ділянок та вартість поливу 1 сотки за місяць для абонентів, які не мають лічильників:

 Білозерка.info

Члени виконкому затвердили коригування тарифів на вивезення побутових відходів МКП «Водограй»:

тарифи на вивезення твердих побутових відходів з 01 квітня 2021 року:

  • населення (приватний сектор) у розмірі – 16,00 грн., з однієї особи  (з урахуванням ПДВ).
  • населення (багатоповерхові будинки) у розмірі – 14,50 грн., з однієї особи  (з урахуванням ПДВ).
  • бюджетні установи у розмірі – 256,30 грн., за 1 м3(з урахуванням ПДВ);
  • інші споживачі у розмірі – 256,30 грн., за 1 м3(з урахуванням ПДВ).

тарифи на вивезення рідких побутових відходів, рідких нечистот з 01 квітня 2021 року:

  • населення у розмірі – 73,23 грн., за 1 м3 (з урахуванням ПДВ). 1 ходка ГАЗ 53А – 263,64 грн., Т-150К – 585,87 грн.;
  • бюджетні установи у розмірі – 101,40 грн., за 1 м3(з урахуванням ПДВ). 1 ходка ГАЗ 53А – 365,00 грн., Т-150К – 811,20 грн.
  • інші споживачі у розмірі – 111,10 грн., за 1 м3(з урахуванням ПДВ). 1 ходка ГАЗ 53А – 400,00 грн., Т-150К – 888,80 грн.

Розглянувши матеріали протоколів та постанов про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет селищної ради затвердив накладення адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 51 гривні на 10 осіб за втрату паспорту внаслідок недбалого зберігання, а також затвердив накладення адміністративного стягнення у виді попередження на 5 осіб за проживання за недійсним паспортом.

До виконкому надійшли заяви щодо затвердження містобудівних умов та обмеження для проектування об’єкта будівництва.  Містобудівні умови для реконструкції квартири в с.Дніпровське виконком затвердив. А от заяву щодо будівництва індивідуального гаражу в Білозерці по Станіславському шосе відправив на погодження з МКП «Водограй» щодо перевірки наявності водопровідних мереж.

Виконком затвердив детальний план території відносно відведення земельної ділянки в с.Паришеве, продовжив термін дії паспорту прив’язки тимчасової споруди ФОП Прокопас в с.Новодмитрівка, погодив розміщення двох зблокованих тимчасових споруд під магазини ФОП Торопенко в с.Надеждівка.

Розглянувши заяву громадян Федько Максима та Спіцина Андрія, виконком вирішив дати згоду на облаштування за рахунок цих громадян тротуарної доріжки насипного типу з вапнякового щебеню шириною 1,5 м, довжиною 113 м з вкладанням бордюрного каменю довжиною 67 м по вул.. Ценьковського (від вул. Спортивної до вул. Шевченка) в смт Білозерка.

Розглянувши заяву громадян щодо перенесення дитячого майданчика по вул.Івана Франка в Білозерці на територію колишньої станції юних натуралістів, виконком вирішив провести зустріч з мешканцями та настоятелем церкви, яка подала заяву щодо надання будівлі станції в користування.

Елла Петренко

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info