28 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Виконком Білозерської селищної ради: бюджет, тарифи, соціальна допомога, проєкти розвитку

13 травня 2021р. під час засідання члени виконавчого комітету розглянули 23 питання, що стосувалися і бюджету, і соціальної допомоги, і тарифів на воду, і графіку роботи комунальних закладів.

Першим питанням члени виконкому заслухали та затвердили звіт про виконання селищного бюджету за І квартал 2021рік, який представила начальник фінансового відділу ради Поліщук Наталія. З її слів, найбільшими платниками до бюджету є селищна рада, центральна районна лікарня та агрофірма «Білозерський».

Доходна частина бюджету громади виконана на 106,4% до планових показників. З урахуванням міжбюджетних трансфертів до загального фонду бюджету громади надійшло трохи більше 35 мільйонів.

Видатки  загального фонду бюджету Білозерської селищної територіальної громади освоєні в сумі  38 496,9 тис. грн., при уточненому плані на відповідний період у сумі 51 087,6 тис. гривень, що склали 75,3% в тому числі:

 • органи місцевого самоврядування  3 753,8 тис. грн., що становить 9,8% від загальної суми видатків;
 • освіта – 29 016,2 тис. грн., що становить 75,4 % від загальної суми видатків, з них: ясла-садки – 7 791,2 тис. грн., школи    –  18 993,6 тис. грн., позашкільні заклади – 883,2 тис. грн., мистецька школа  – 1 348,2 тис. грн.;
 • охорона здоров’я – 1 853,3 тис. грн., що становить 4,8% від загальної  суми видатків по освіті;
 • соціальний захист населення –1040,6 тис. грн., що становить 2,7 % від загальної суми видатків;
 • культура – 1 668,1 тис. грн., що становить 4,3% від загальної суми видатків;
 • фізична культура і спорт – 875,6 тис. грн., що становить  0,1 % від загальної суми видатків;
 • благоустрій населених пунктів –264,6 тис. грн. що становить  0,7% від загальної  суми видатків ;
 • утримання та розвиток автомобільних доріг – 22,3 тис.грн. що становить 0,06% від загальної суми видатків;
 • інша діяльність (заходи громадського порядку) – 2,4 тис. грн. що становить 0,01% від  загальної суми  видатків.

Станом на 01 квітня 2021 року кредиторська заборгованість із заробітної плати  працівникам  бюджетних установ та по оплаті за спожиті енергоносії відсутня.  З повним звітом можна ознайомитися на сайті селищної ради.

Розглянувши лист начальника фінансового відділу Білозерської селищної ради, виконком вирішив затвердити план заходів щодо організації роботи по складанню прогнозу бюджету Білозерської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, згідно з яким розгляд та схвалення даного документи має відбутися до 01 вересня 2021р.

Своїм рішення виконком затвердив перелік підприємств, організацій та установ, за якими закріплена прилегла територія для наведення санітарного порядку. Ознайомитися з ним можна тут.

Традиційно напередодні сільськогосподарських робіт по збиранню зернових культур, виконком затвердив план заходів щодо охорони врожаю від пожеж. З даним документом землевласники та землекористувачі можуть ознайомитися тут.

Члени виконкому підтримали рішення щодо надання дозволу двом громадянам на вчинення правочинів щодо нерухомого майна (дарування, продаж будинків), де проживають неповнолітні діти. А також затвердили висновок органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Члени виконкому одноголосно підтримали рішення щодо виділення матеріальної допомоги на оперування, лікування та зубопротезування 28 мешканцям громади на загальну суму 68 тисяч гривень.

У зв’язку з підготовкою ясла-садків до осінньо-зимового періоду, виконком вирішив призупинити роботу дошкільних закладів згідно наступного графіку:

 Білозерка.info

З метою забезпечення ефективної роботи працівників закладів культури, виконком затвердив їх режим роботи:

 Білозерка.info
 Білозерка.info

Заслухавши керівника КП «Аверс», що обслуговує мешканців с. Дніпровське, Ромашкове, Первомайське та Янтарне, члени виконкому затвердили коригування тарифів на централізоване водопостачання, графік поливу присадибних ділянок та вартість поливу 1 сотки за місяць для абонентів, які не мають лічильників:

ПослугаВартість послуги в КП «Аверс»
Централізоване водопостачання (за 1 куб.м.):
Для населення
Для бюджетних установ
Для інших споживачів
13,00
19,00
19,50
Вартість поливу 1 сотки за місяць: Для населення156,00
Період поливного сезонуЗ 1 червня по 1 листопада 2021р.

Слід відмітити, що виконком не зміг затвердити розрахунок вартості поливу при відсутності лічильника та графік поливу присадибних ділянок, які надало КП «Роса», що обслуговує мешканців с.Миролюбівка, Молодецьке, Мирне, Паришеве та Грозове. Справа в тому, що комунальне підприємство не перереєструвало статут та не змінило засновника, яким після дооб’єднання стала Білозерська селищна рада. Тому на даний момент комунгосп керується попередніми рішеннями.

Розглянувши матеріали протоколів та постанов про адміністративні правопорушення, виконавчий комітет селищної ради затвердив накладення адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 51 гривні на 9 осіб за втрату паспорту внаслідок недбалого зберігання, а також затвердив накладення адміністративного стягнення у виді попередження на 9 осіб за проживання за недійсним паспортом.

До виконкому надійшли заяви від підприємців щодо розміщення тимчасових споруд, стосовно яких було погоджено розміщення тимчасової споруди:

 • в с.Знам’янка – станція автоматичного керування артсвердловини  на земельній ділянці площею 1,77 кв.м. для вирощування овочів та баштанних культур ПП «Опора-2018»;
 • в с.Ромашкове по вул.Виноградна,8 для провадження роздрібної торгівлі ФОП Токоленко А.М.

Виконком подовжив термін дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності громадянці Пхіденко А.А. та ФОП Міронову О.С., а також затвердив містобудівні умови та обмеження  Пліщенко З.Д. для проектування будівництва індивідуального гаражу за адресою вул.Станіславське шосе, 13, в смт.Білозерка.

Розглянувши заяву ФОП Оверко А.І., виконком вирішив дати згоду на облаштування тротуарною плиткою прилеглої території біля кафе «Друзі» по вул.Свободи в смт.Білозерка загальною площею 29,3 кв.м.

Заслухавши керівника МКП «Водограй» Грозу І.В., виконком вирішив клопотати перед сесією селищної ради щодо:

 • виділення фінансування для коригування проєкту реконструкції каналізаційної системи на базі КНС №1 смт.Білозерка, що був розроблений у 2016 році та яким запроєктовано установку біологічної очистки господарсько-побутових стоків.
 • підтримки проекту техніко-економічного обґрунтування у сфері водопостачання і водовідведення населених пунктів ОТГ на загальну суму 212 400,00 тис. грн. і дозволити його участь у Майбутньому інфраструктурному проекті спільному з Міжнародним банком  реконструкції.

Елла Петренко

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info