10.8 C
Kherson
Середа, 4 Жовтня, 2023

Останні новини

У Чорнобаївці військовослужбовці армійської авіації отримали почесні грамоти

 Білозерка.info

28 серпня  голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв ознайомився із завданнями та бойовими можливостями бригади армійської авіації, а також об`єктами військової частини А1604 у селі Чорнобаївка.

За словами командира 11-ої бригади військової частини Руслана Мінакова, 26 серпня частина А1604 відсвяткувала 57-му річницю з дня створення.

Тож, Юрій Гусєв з нагоди річниці заснування частини, за самовіддане служіння українському народові, сумлінне й бездоганне виконання службових обов`язків та з нагоди Дня Незалежності України вручив Подяку голови облдержадміністрації:

  • Сергію Масюку – механіку – лінійному наглядачу відділення телекомунікаційного взводу зв`язку роти зв`язку батальйону зв`язку та радіотехнічного забезпечення, старшому солдату,
  • Артуру Попову – старшому стрільцю взводу охорони роти охорони батальйону охорони,
  • Юрію Пентелі – бортовому авіаційному техніку вертолітної ескадрильї військової частини.

Також Почесною грамотою був нагороджений заступник командира вертолітної ескадрильї військової частини А1604, майор Олександр Лазаренко.

 Білозерка.info

 Білозерка.info

 Білозерка.info

Очільник області оглянув територію військової частини: будівлю штабу, плац, їдальню. Також Юрій Гусєв перевірив хід проведення ремонту приміщення для урочистостей і концертів. За інформацією Руслана Мінакова  вже поновили опалення, зробили освітлення, водопровід та відремонтували стіни. Загальна вартість робіт склала 1,2 млн грн.

За час участі у бойових діях військовослужбовці військової частини А1604 виконали понад 8000 бойових вильотів. Найбільш успішні операції армійської авіації – це висадка десантів на Савур-Могилі та в Донецькому аеропорту.

Джерело: Херсонська ОДА

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info