6.2 C
Kherson
П’ятниця, 1 Березня, 2024

Останні новини

Відзначено учнів Дніпровської ЗОШ

Талановиті керівники, виховують талановитих дітей, так можна сказати про досвідченого педагога Тараненко Світлану Анатоліївну, яка очолює зразковий художній колектив гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області», що працює на базі Дніпровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Це вкотре підтверджується активною участю у заходах та високою результативністю вихованців цього зразкового колективу. Так для учасників Всеукраїнського турніру юних математиків, який проходив на базі Херсонської академії неперервної освіти та Школи гуманітарної праці з 29 жовтня по 02 листопада вони виготовили гарні сувеніри на згадку про перебування на Херсонщині.

Роботи були відзначені на найвищому рівні. Бажаємо керівнику та його вихованцям подальших творчих успіхів.

За матеріалами: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info