38.7 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Відродимо село разом

Село живе, допоки живуть у ньому люди і будують плани на майбутнє. Є серед нас і такі, хто переконаний, що вирішувати проблеми суспільства можна і треба власними силами. Головне – пробудити у земляках свідомість, творчу і життєву активність, допомагати їм повірити у власні сили і можливості, вести діалог із владою. Саме тому депутат Новотягинки Оксана Миколаївна Смоленська розробила власний проект соціальної дії «Відродимо село разом» у рамках програми «Активні громадяни» і отримала грантові кошти на розвиток села. Проект реалізується за підтримки Британської Ради та Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання». Керівник проекту зуміла донести актуальність проблеми корисного дозвілля для молоді та старшого покоління. Токарівська сільська рада підтримала гарне починання та стала співфінансувачем проекту. У ролі партнерів виступили директор будинку культури О.І.Поет, завідувачка сільської бібліотеки Л.Ю.Вовк та директор Новотягинської ЗОШ Т.Є.Похила 

Проект згуртував активних новотягинців, які дружно і завзято працювали над виготовленням, встановленням, фарбуванням спортивних комплексів, доставкою обладнання і матеріалів.Тепер до послуг усіх, хто бажає зміцнити своє здоров’я, є спортивні турніки, бруси, рукоходи, є можливість пограти в баскетбол та волейбол. 

Дякуємо всім, хто знайшов час для доброї справи, за активність, і любов до рідного села. Особливі слова вдячності адресуємо батькам, депутатам, спонсорам та всім небайдужим за допомогу та розуміння.

До речі, навесні за ініціативи Токарівського сільського голови Ольги Олександрівни Кузнєцової за кошти місцевого бюджету у Токарівці, Новотягинці та Іванівці встановили дитячі майданчики.

Леся Вовк, завідувачка КЗ «Новотягинська сільська бібліотека»

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info