3.6 C
Kherson
П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Останні новини

Відпустка під час війни: сім способів емоційного перезавантаження

Якщо ви думаєте, що не маєте морального права на відпустку, коли в країні триває війна, ви дуже помиляєтеся, адже мова йде не про розваги, а про емоційне відновлення.

 

Пропонуємо вам сім способів психологічного перезавантаження:

 

Провідайте рідних у селі

Сільська місцевість з мальовничими краєвидами наповнить вас життєдайною енергією. А теплі щирі бесіди з родичами нагадають про головні життєві цінності. Не шкодуйте обіймів, робіть спільні корисні справи, гладьте тварин, насолоджуйтеся смаком літніх фруктів та овочів.

Звісно, все це можна робити лише там, де немає бойових дій.

 

Гайда на пікнік!

Знайти мальовниче місце можна будь-де. Полежіть під деревами, походіть босоніж по траві, почитайте улюблену книжку, вдихніть аромати літньої зелені. Прихопіть з собою щось смачненьке і поласуйте ним на природі.

 

Відвідайте пляж

Звісно мова йде не про морське узбережжя. Вирушати можна лише на безпечні пляжі біля річки чи озера. Спостерігайте за водою, це дуже заспокоює, засмагайте, фотографуйтеся, купайтеся. Вода – потужна стихія з антистресовим ефектом.

 

Смакуйте літо

Спробуйте відпустку на смак. Згадайте наприклад, що ви зазвичай їсте під час відпочинку на морі. Купіть собі щось з цього переліку і відчуйте щастя на смак. Згадуйте, фантазуйте, мрійте і пам’ятайте, що у думок є здатність матеріалізуватися.

Доглядайте за собою

Ніхто не говорить по відвідування дорогих косметичних салонів. Для гарного зовнішнього вигляду і покращення самопочуття можна використовувати бюджетні засоби. Відкладіть усі справи, зробіть теплу ванну, запаліть свічки, увімкніть улюблену музику, нанесіть маску з натуральних інгредієнтів на обличчя, промасажуйте ноги тощо.

Відпочиньте від гаджетів

Спробуйте від’єднатися від світової мережі і побути наодинці, відсторонившись від новин.

Спілкуйтеся з природою, медитуйте, занотовуйте думки, знайдіть час ля обіднього сну. Взагалі повноцінний сон – чудовий спосіб заспокоїти нервову систему. І не забудьте попередити рідних про свій день без гаджетів, щоб ті не хвилювалися.

День перезавантаження

Кажуть, що коли ми позбавляємося у будинку чогось зайвого, з’являється місце для нової життєдайної енергії. Тож спробуйте «очистити» свій дім, телефон, ноутбук. Робіть це із хорошими думками про швидкі зміни на краще, при цьому не перевантажуйте себе фізично, адже ми говоримо зараз про один зі способів відпочинку та емоційного відновлення.

 

Видихайте смуток і тривогу, та вдихайте кожен новий день з його дивовижними світанками і заходом сонця, пахощами природи і щирим спілкуванням з рідними. Чорну смугу обов’язково змінить біла, тож бережіть свої ресурси для нових звершень!

Фото Тетяни Трофименко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info