28.5 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Відповідальність – на кожному з нас

1 грудня в усьому світі, в тому числі в Україні, – День боротьби зі СНІДом. Це нагода ще раз відверто поговорити про ВІЛ-інфекцію і СНІД і про те, яку загрозу несуть вони людству. 

Важливо не уникати можливості більше дізнатися про ВІЛ-інфекцію. Бо якщо люди знають, як вона передається, як запобігти інфікуванню і усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ, вони зможуть за допомогою цих знань піклуватися про власне здоров’я, здоров’я інших і допомагати тим, хто живе з ВІЛ. 

Багато людей не знають, що вони ВІЛ-інфіковані, оскільки симптоми іноді з’являються через 10 років після зараження. Відповідальність за попередження ВІЛ-інфікування покладається в першу чергу на самого громадянина. Кожний з нас у повсякденному житті, професійній діяльності повинен дотримуватися правил, які допомагають запобігти лиху. Не нехтуйте можливістю пройти швидкий тест на ВІЛ. Зробити це абсолютно безкоштовно і аномімно можна буде в мобільній амбулаторії (білий автобус «Альянс») 28 листопада у Чорнобаївці біля сільської амбулаторії з 9.00 до 13.00; 29 листопада у Білозерці на території ринку (зупинка «Сільгосптехніка») з 9.00 до 11.00, у центрі селища біля банку «Аваль» – з 11.30 до 13.00. 

Також волонтери роздаватимуть червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом, проводитимуть опитування серед населення про те, що ми знаємо про ВІЛ/СНІД, надаватимуть детальну інформацію про цю інфекцію, роздаватимуть засоби контрацепції. 

Акція Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст» відбудеться за підтримки селищного голови Олександра Царюченка і депутата обласної ради Андрія Путілова. 

Валентина Волошина, соціальний працівник благодійного фонду «Мангуст»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info