Відновлення триває: у Посад-Покровському демонтують зруйновані будинки

0
167

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області проводить демонтаж будинків у зруйнованому війною Посад-Покровському. На їхньому місці зведуть нові оселі.
Про це Служба повідомила на свої сторінці у Facebook.


У Посад-Покровському демонтують зруйновані російськими обстрілами приватні будинки. Наразі цим займаються троє підрядників на 12 вулицях. Саме ці компанії в подальшому відбудовуватимуть житло посадпокровців.
Будівельники демонтували вже 25 будинків із запланованих 76.

Агентство відновлення провело тендери та уклало угоди з підрядниками, які розпочали демонтаж. Роботи мають завершити до кінця грудня, після цього майстри почнуть заливати фундамент нових будівель.
Комплексна відбудова Посад-Покровського є одним із важливих проєктів Агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
Перші 5 будинків на вулиці Дєдуха у селі розпочали відбудовувати в серпні. Наразі в чотирьох із них проводять роботи з облаштування покрівлі, ще в одному – завершують зводити стіни.
На першому етапі держава відбудує у Посад-Покровському 120 будинків площею від 50 до 140 кв м.
Також проводяться тендери на реконструкцію систем газопостачання та будівництво вулично-дорожньої мережі. На реконструкцію електромереж уже укладено договір з підрядниками.

  • У Посад-Покровському працюють стоматологи. Послугами спеціалістів можна скористатися до 10 грудня.
    Мобільна бригада стоматологів приймає пацієнтів з 9 ранку до 2 години дня протягом тижня, окрім суботи. У понеділок, середу та п’ятницю лікарі проводять консультації з хірургічних питань. У вівторок, четвер та неділю ортодонти надають терапевтичну та ортопедичну стоматологічну допомогу.
  • У Чорнобаївській громаді з’явиться модульне містечко. До нього планують заселяти жителів Херсонщини, які втратили будинки через війну.
  • Чорнобаївська громада продовжує підтримувати українських захисників. Нещодавно за кошти сільської ради було придбано 20 біноклів для ЗСУ та акумулятори для 62 дронів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь