Відновлення роботи Білозерського районного суду перенесли на жовтень

0
529

31 серпня Вища рада правосуддя вирішила відкласти початок роботи Білозерського районного суду. Відновлення діяльності установи заплановане з 1 жовтня 2023 року.
Про це повідомила Вища рада правосуддя.
Справами, які належать до компетенції Білозерського районного суду, до 30 вересня розглядатиме Херсонський міський суд.
Окрім цього, Рада відправила звернення до Державної судової адміністрації України та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Білозерських суддів попросять достроково вийти з відрядження, бо незабаром сам суд почне працювати.
Відновлення роботи суду відклали через те, що у Білозерській громаді все ще нестабільна безпекова ситуація. Про відтермінування попрохав голова Херсонського апеляційного суду. Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Херсонській області також відзначило, що варто перенести дату початку роботи суду в Білозерці тому, що судді знаходились у відрядженні.

Нагадуємо, що наприкінці липня Вища рада правосуддя ухвалила рішення відтермінувати початок відновлення роботи Білозерського районного суду Херсонської області до 1 вересня 2023 року. У поданні Голови Верховного Суду, що надійшло на адресу ВРП, зазначено, що голова Херсонського апеляційного суду та Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Херсонській області висловили прохання відтермінувати початок відновлення роботи вказаного суду у зв’язку з відсутністю належних умов для його роботи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь