Відновлення роботи Білозерського районного суду перенесли на 1 листопада

0
113

Вища рада правосуддя втретє відтермінувала відновлення роботи суду у Білозерці. Наразі цю дату перенесли на 1 листопада 2023 року.

Про це повідомили на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.

Відповідне рішення пов’язане з евакуацією дітей із населених пунктів звільненої Херсонщини, які перебувають під постійним ворожим обстрілом. Серед них – і сама Білозерка.

Розгляд справ Білозерського районного суду здійснюється Херсонським міським судом.

У вересні Вища рада правосуддя перенесла дату відновлення діяльності Білозерського районного суду на 1 жовтня. До цього початок роботи установи був запланований на 1 серпня 2023 року.

  • В Олександрівці Станіславської громади відновили доступ до Інтернету. Мешканці села знову можуть користуватись безпровідним радіо-інтернетом завдяки компанії “Діджиком”.
  • У селі Киселівка Чорнобаївської громади запланована реконструкція ясел-садка “Сонечко”. На капітальний ремонт закладу з місцевого бюджету передбачено 31 793 579 грн.
  •  Завдяки державній підтримці, Чорнобаївська громада отримала екскаватор-навантажувач JCB 4сх та мініекскаватор JCB. Дарʼївській громаді передали асенізаційну автоцистерну та автомобіль, що може за раз перевезти близько 5 тонн вантажу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь